Nová súťaž pre grafických dizajnérov

O čom je projekt E-CAR

Projekt E-CAR bol na UD FA STU odštartovaný počas minulého akademického roka. 3 tímy pracovali na troch projektoch ELEKTROMOBILITY – novej, ekologickejšej dopravy blízkej budúcnosti. Výsledky ste mohli vidieť na letnom prieskume 2011.

Prišiel čas prezentovať tieto tri koncepty v centrále Škoda Auto v Mladej Boleslavy – pred prezentáciu hľadáme zaujímavú formu, ktorý by nám pomohla povedať príbeh nového typu dopravy a odkomunikovať to, čo je pre všetky konceptu spoločné – technologická inovácia v podobe nového druhu pohonu.

Nehľadáme preto obyčajné logo, ale skôr abstraktný atraktívny vizuálny motív, ktorý projektu FIT 2 E-CAR dodá sebavedomie. Zapoj sa!

Kľúčové slová projektu Fit 2 E-car

ekológia ● ekologický automobil ● ekologická mobilita ● ekológia v aute ● priateľskosť k užívateľovi ● priateľskosť k životnému prostrediu ● inteligentné technické riešenie ● ekologické materiály ● simply clever ● ekologický produkt

Čo od vás chceme?

  • Návrh vizuálneho motívu ktorý bude niesť ideu elektromobility a celého projektu FIT 2 ECAR – (logo, abstraktný symbol). Hľadáme originálnu formu prezentácie projektu, aplikovateľnú na rôzne médiá (dokumentácia projektu – printová / virtuálna…) Motív môže ale NEMUSÍ pracovať s názvom projektu = „Fit 2 E-CAR“.
  • Návrh trička je povinná aplikácia motívu.Tričko bude reprezentovať projekt a bude použité ako prezentačný predmet pre zástupcov frmy Škoda Auto – ale aj pre členov tímu. Technológia: ľubovoľná – neobmedzujte sa na návrhy potlače – buďte kreatívny!

Čo ponúkame?

1. cena: € 200

2. cena: € 100

3. cena: € 50

DEADLINE: 17.októbra 2011

BRIEF na stiahnutie TU

KONTAKT:

Vaše návrhy posielajte do 17. októbra elektronicky na skoda.e.car@gmail.com

Formát: pdf, veľkosť max. 1 MB

Garanti projektu

Garant projektu pre Škoda Auto, a.s.: Dipl.-Ing. Peter OLAH, ArtD.

Garant projektu pre FA STU: doc. akad. soch. Peter PALIATKA